Video/ “Një tjetër super natë”, Luzi mban koncertin në SHBA, mijëra shqiptarë mblidhen për ta dëgjuar

Date:

- Advertisement -

Fenomeni Luiz, fituesi i Big Brother Vip 2 pas përfundimit të spektaklit vendosi që të ndjekë karrierën e tij si këngëtar.

Pas 2 projekteve të publikuara menjëherë sapo dol inga shtëpia, Luizi u nis drejt Amerikës ku mbajti dhe koncertin e tij të parë.

VIDEO nga koncerti

Dsiç duket nga videot e publikuara nga vetë këngëtari, mijëra shqiptarë që jetojnë në Amerikë janë mbledhur për ta ndjekur nga afër.

“Faleminderit për këtë super natë Amerikë”, shkruan Luizi krahas videos së postuar në instagramin e tij.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...