VIDEO/ Nuk do gol të thjeshtë! Uzuni tenton gol me rroveshatë ndaj Barcelonës, por del huq

Date:

- Advertisement -

Beratasi Myrto Uzuni e nis nga minuta e parë ndeshjen kundër Barcelonës. Sulmuesi shqiptar kishte një shans të artë për të shënuar në pjesën e parë. Por goli iu mohua nga dëshira për të bërë realizim spektakolar. Uzuni tentoi një gol me rroveshatë, por në fund doli huq.

Video e aksionit qe Uzuni shperdoroi rastin e arte.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...