VIDEO/ Personazhi i njohur në ‘Tik Tok’ përplaset nga kamioni, “shef Olsi” ndërron jetë në spital

Date:

- Advertisement -

Personazhi i njohur nga shqiptarët si ‘Olsi’, videot e të cilit janë bërë virale në ‘Tik Tok’ është aksidentuar nga një kamion dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

‘Joq’ ka ndarë pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet Olsi i shtrirë në tokë. Sipas informacioneve të para, Olsi është përplasur nga një kamion, drejtuesi i së cilit është larguar nga vendngjarja. I aksidentuari është dërguar në spital, ku ka ndërruar edhe jetë.

Njoftim:

Më datë 04.04.2023, në rrugën “Kastriotët”, shtetasi K. F., duke drejtuar automjetin tip kamion, ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin O. D., 32 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit,”-bën me dije Polici.

Video

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...