Aksident i rëndë në Kamëz, kamioni përplas për vdekje Olsin, personazhin e njohur të “TikTok”

Date:

- Advertisement -

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme te vendi i quajtur si “Treshi”, te rrethrotullimi në Kamëz, ku një kamion ka përplasur për vdekje një qytetar.

Mësohet se viktima është një personazh i njohur i rrjeteve sociale, i quajtur Olsi, që shpesh herë del në këtë zonë duke u sjellë si polic.

Siç dallohet nga pamjet, ai është parë i shtrirë në vijat e bardha, ndërsa disa qytetarë janë munduar t’i japin ndihmën e parë.

I njohur si “Shef Olsi”, 32-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor, por ishte një njeri pozitiv që shpesh miqësohej dhe dhuronte buzëqeshje për shoferët e makinave.

“Më datë 04.04.2023, në rrugën “Kastriotët”, shtetasi K. F., duke drejtuar automjetin tip kamion, ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin O. D., 32 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton Policia.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...