VIDEO/ Priste fitoren e Interit, shqiptari thyen televizorin pasi humbi 50 mijë euro

Date:

- Advertisement -

Jo të gjithë e kanë marrë me sportivitet disfatën e Interit në finalen e Uefa Champions League, e zhvilluar ne Stamboll.

Ka nga ata qe festojnë për mënyrë se si e interpretoi skuadra ndeshjen, por ka edhe nga ata që thyejnë televizorin nga inati siç është rasti i këtij shqiptari, pasi dyshohet qe kishte luajtur 50 mije euro per fitoren e Interit.

VIDEO kur thyen televizorin

Mançester Siti ka fituar Ligën e Kampioneve për edicionin 2022-2023 duke mundur në finale me shifrat 1-0 Interin. Skuadra e Guardiolës ia doli kësisoj të siguronte trofeun që ndiqte prej shumë kohësh, duke plotësuar tripletën e famshme pasi kjo shoqëron titullin kampion dhe Kupën FA.

Në një ndeshje ku kishte emocione dhe ku zikaltrit “prishën” makinerinë thuajse perfekte te Guardiolës, rastet munguan në pjesën e parë. Diferencën e bëri goli i vetëm i shënuar nga Rodri në pjesën e dytë të ndeshjes. Zikaltrit goditën traversën e më pas Lukaku shpërdoroi disa mundësi të mira për barazimin.

Në fund ai gol rezultoi vendimtar për t’i dhënë “qytetarëve” trofeun e shumëkërkuar, në tentativën e dytë në finale për këtë klub brenda tre vitesh.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...