VIDEO/ Pronari i hotelit në Himarë, kërcënon turistet gjermane

Date:

- Advertisement -

Një situatë e frikshme ka ndodhur me dy pushuese nga Gjermania, të cilat kishin rezervuar në një hostel, por janë përballur me një sjellje jashtë normave të etikës nga pronari i dehur.

VIDEO e turpshme

Turistet gjermane kanë denoncuar pronarin e “Himarë Relax Hostel”, i cili përtej sjelljes aspak të hijshme por në nivelet e kafshërisë, jo vetëm që i përndjek por edhe i shan me një fjalor rruge.

E si të mos mbaronte me kaq, ku përjetimet ishin të frikshme, ai i ka thënë se do u nxirrte organin gjenital.

Dy pushueset e kanë përcjellë denoncimin tek “Joq”, që edhe qytetarët e tjerë të cilët do të prenotojnë, të kuptojnë se kanë të bëjnë me një njeri që duhen marrë masat, pasi përbën rrezik.

Largimi i turisteve në këtë formë dëmton imazhin e Shqipërisë, ndonëse shumë biznese ofrojnë një paketë të plotë të shërbimeve nga stafi i kualifikuar dhe çmime konkurruese në treg.

Por ka edhe nga ata “biznesmenë” të cilët jo vetëm shajnë e fyejnë me një fjalor rruge si ku*va të ndyra, por nuk ndalen deri në arritjen e qëllimeve të tyre.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related