Vritet me thikë 23-vjeçari shqiptar në Athinë, Koços në vitin 2019 i ekzekutuan vëllain

Date:

- Advertisement -

Është vrarë me thikë në Greqi, një shqiptar 23-vjeçar shqiptar.

I riu është identifikuar si Koço Myftari, lindur në Delvinë dhe banues në Sarandë.

Ngjarja ka nodhur në orën 05:30 minuta të mëngjesit të 12 qershorit.

Pas ngjarjes, i riu u dërgua në gjendje të rëndë në spitalin e Athinës me plagë të rënda, por ndërroi jetë.

Ndërkohë edhe një djalë tjetër i familjes Myftari është vrarë në vitin 2019 në Gjermani.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...