VIDEO/ ‘Pse o Zot pse?’/ Vrasja e 15-vjeçarit në Gramsh, miqtë e kujtojnë në ‘TikTok’: Zemra ime!

Date:

- Advertisement -

Një krim i rëndë tronditi dy ditë më parë Gramshin, ku 15-vjeçari Fatjon Bici u vra me thika nga bashkëmoshatarë të tij, pas një konflikti të ndodhur fillimisht në rrjetet sociale.

Pas krimit të rëndë, miqtë e të miturit i kanë kushtuar mesazhe të ndjera në rrjetet sociale.

VIDEO nga miqte e prekur

“Pse o Zot pse. Fatjoni im, zemra ime do të mungosh jashtë mase. Humori, buzëqeshja, zemra jote’- shkruhet në një tjetër video që mban foton e Fatjonit.

Policia ka arrestuar katër adoleshentët, teksa autori kryesor është shprehur para hetuesve, se Fatjonin e ka vrarë, pasi ai e ka goditur me grusht. Ngjarja e rëndë tronditi gjithë qytetin e Gramshit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...