VIDEO që po bën xhiron e rrjetit, Fero godet “live” Arbenitën pasi i nxori nënën në “TikTok”

Date:

- Advertisement -

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Çifti është mjaft aktiv në rrjetet e tyre sociale, madje dhe në “TikTok” ku herë pas herë futen “live” për fansat e tyre.

Ata jetojnë në të njëjtën shpi, mirëpo kur futen “live” pozicionohen në dhoma të ndryshme. Së fundmi, një episode i shpëtuar nga “live” që çifti kishte bërë ditën e djeshme po bën xhiron e rrjetit.

VIDEO

Fillimisht ishte modelja ajo që debatoi me këngëtarin, pasi ky i fundit ndau informacione në publik për Arbenitën, ndërsa një tjetër moment i cili është shfaqur është kur reperi tregohet i dhunshëm me të.

Kështu, Fero duket i acaruar kur Arbenita nuk sheh që pas saj, shfaqet mamaja e tij (vjehrra e saj) në video dhe pas sekonda më pas, modelja shkon në dhomën e partnerit, ku ai shfaqet duke e goditur.

Fansa të shumtë kanë reaguar të revoltuar ndaj këtij veprimi të Feros.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain...