VIDEO/ Reagimi epik, disfata e Milanit ndaj Interit bën me “dhimbje koke” Ibrën

Date:

- Advertisement -

Disfata e Milanit ndaj Interit me rezultatin 0-2 në aktin e parë gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve, ka bërë me “dhimbje koke” Zllatan Ibrahimoviç.

Në një moment gjatë ndeshjes kamera ka fokusuar edhe suedezin që tërësisht i pafuqishëm dhe i zhgënjyer, nuk kërkon të shoh më tepër duke qenë fytyra e çdo tifozi të Milanit për derbin me Interin. Një reagim epik ky i Ibrës, që ndërkohë është duke bërë xhiron e rrjetit. Për më tepër shikoni pamjet.

VIDEO Ibra i perhumbur

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...