VIDEO/ Talenti i Shqipërisë që luan te Arsenal U-18, i pakalueshmi mbrojtësi… Maldin Kacurri

Date:

- Advertisement -

Një prej talenteve të Shqipërisë është edhe Maldin Kacurri. Mbrojtësi 18-vjeçar është pjesë e rregullt e formacionit të Arsenalit U-18.

Gjithashtu Kacurri ka luajtur dy takime me Arsenalin U-21. Një mbrojtës i pakalueshëm, luftarak dhe me një shtat të lart që e dallon ndjeshëm nga bashkëmoshatarët e tij.

Të dhënat e Kacurrut jane impresionuese. Tani mbetet të shihet sesi do të jetë kalimi i Maldinit shqiptar, që ka luajtur me Shqipërinë U-19, në ekipin e parë të Arsenalit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...