VIDEO/ U zhvesh në festën e titullit të Napolit, modelja është penduar: E tepruan, më puthnin dhe preknin prapanicën

Date:

- Advertisement -

Modelja italiane Emi Buono kishte premtuar në një emision televiziv se do të dilte “topless” në festën e titullit nëse Napoli shpallej kampion. Dhe ajo e mbajti premtimin, por jo me përfundimin që priste.

Bukuroshja Emi u shfaq në rrugët e Napolit mbi shpatullat e një miku, teksa ishte vetëm me mbathje. Por tifozët napolitanë duket e tejkaluan me entuziazmin dhe ka qenë vetë modelja e cila në rrjetet sociale ka reaguar duke pranuar se ishte penduar.

VIDEO e modeles e zhveshur

“Kam qenë shumë i trishtuar këto ditë për shkak të kritikave që kam marrë. U ndjeva e përdhunuar. Është e vërtetë që u zhvesha, por nuk është se ia hodha trupin tim personave. M’u duke pak e tepruar që njerëzit më puthnin dhe më preknim prapanicën”, tha ajo.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

VIDEO/ Lamin Jamal ndryshon numrin te Barcelona, zgjedh atë të Leo Mesit

Lamin Jamal do të nisë këtë sezon te Barcelona...

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...