VIDEO/ “Zogu i Zi” kthehet në fushë-betejë, plas grushti mes burrave në mes të rrugës në sy të familjareve femra

Date:

- Advertisement -

Një sherr mes disa qytetarëve është regjitruar pasditen e kësaj të diele në zonën e “Zogut të Zi”, në Tiranë.

Në një video të publikuar nga “JOQ”, shihen disa persona të cilët kanë agravuar debatin e tyre deri në përdorimin e dhunës, edhe pse kane qene te shoqeruar nga familjaret e tyre femra.

VIDEO

Deri më tani thuhet se shkak për debatin ka qenë një aksident i vogël me makinë mes këtyre shtetasve. Nuk dihet ende nëse ka ndonjë të plagosur si pasojë e dhunës së ushtruar, ndërkohë vlen për tu theksuar se në pamjet e publikuara shihet një prej qytetarëve të përfshirë në sherr i cili është i gjakosur në fytyrë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...