Wizz Air tallet me popullin, shtyn fluturimin për në Milano me 9 orë (Video)

Date:

- Advertisement -

Denoncimet e qytetarëve ndaj kompanisë “Wizz Air” sa vijnë e shtohen çdo ditë e më shumë. Krahas disa problematikave që hasin me këtë kompani, shqiptarët përballen me vonesa të tejzgjatura. Kompania e fluturimit “Wizz Air”, vazhdon ende të jetë një shqetësim për qytetarët të cilët e zgjedhin.

Së fundmi një qytetar ka denoncuar se “Wizz Air” ka vonuar fluturimin Tirane-Milano me 9 orë. Sipas qytetarit denoncues, nisja ishte caktuar të mbahej në orën 6:00, por është shtyrë për në orën 15:35. Ajo që vihet re është se udhëtarët janë njoftuar nga kompania në minutat e fundit.

Qytetari:

Fluturimi Tirane Milano vonobet me 9 ore dhe asnje shpjegim nuk na u dha.Wizz air Ishte nisja ne 6:00 am Dhe na e kan shty 15:35.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...