“Wizz Air” vijon me sorollatjet/ Qytetari: Na mbajtën 1 orë në pritje dhe më pas anuluan fluturimin

Date:

- Advertisement -

“Wizz Air Albania” është denoncuar shumë herë në redaksinë tonë. Jo korrekt me oraret, dhe skandaloz në shërbimet që ofron, “Wizz Air” vijon të torturojë qytetarët shqiptarë që e zgjedhin për të udhëtuar.

Së fundmi një qytetar ka treguar sorollatjen që kjo kompani ka bërë ditën e djeshme në fluturimin Shqipëri-Treviso. Sipas qytetarit denoncues, stafi i “Wizz Air” i ka zbritur nga avioni i kanë mbajtur 1 orë në pritje dhe pas 10 minutash ka njoftuar udhëtarët se është anuluar fluturimi.

Qytetari:

Dje me Wizar per te vajtur ne trevizo na zbriten poshte thane per nje ore dhe pas 10 min na komunikuan qe anullohet fluturimi

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related