Fansi i tij tregon ‘frikën’: Ja kush do t’a fitojë “BBVA”, “Kiara armike e Luizit”

Date:

- Advertisement -

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua rreth ngjarjeve më pikante nga spektakli i mbrëmshëm në BBV.

Të ftuarit u ndalën tek përballja Kiara-Efi që duket se solli edhe prishjen e miqësisë mes dy vajzave dhe Luizit.

Fansi i Luizit, Gazmend Ujkashi fajësoi Kiarën për këtë sjellje të Luzit, duke e akuzuar se ajo po e disinformon për t’i prishur lojën.

VIDEO E FANSIT

“Armiku më i madh i Luizit në atë shtëpi është Kiara. Ajo i ka dhënë info të gabuara dhe falë saj ai po bën këtë performancë të dobët në lojë. Me këto ritme Efi mund të jetë fituese e BBV”, u shpreh Gazi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...