Zhaku kërkoi s*ks në Big Brother, Luizi dhe Kiara “i luajnë fenë”

Date:

- Advertisement -

Një video e Luizit dhe Kiarës në shtrat po bën xhiron e rrjetit.

Çifti kanë kaluar shpesh herë momente intime në orët e vona me njëri-tjetrin teksa qëndronin në dhomën e gjumit, mirëpo kësaj herë duket segjërat kanë shkuar më larg.

Në videon e publikuar, teksa Luizi dhe Kiara qëndrojnë të përqafuar, në një moment këngëtari zbulohet dhe papritur i duken pjesët e pasme duke lënë të kuptohej se çifti mund të kenë kryer marrëdhënie seksuale poshtë jorganit

Së fundmi, teksa Luizi dhe Kiara ishin të shtrirë në krevat dhe ishin të mbuluar tërësisht, Qetsori nuk ka duruar dhe është larguar nga krevati i tij.

Videon mund ta shikoni këtu.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related