VIDEO që po bën xhiron e rrjetit: Luizi dhe Kiara kryejnë marrëdhënie në “Big Brother VIP”?

Date:

- Advertisement -

Një video e Luizit dhe Kiarës në shtrat po bën xhiron e rrjetit.

Çifti kanë kaluar shpesh herë momente intime në orët e vona me njëri-tjetrin teksa qëndronin në dhomën e gjumit, mirëpo kësaj herë duket segjërat kanë shkuar më larg.

Në videon e publikuar, teksa Luizi dhe Kiara qëndrojnë të përqafuar, në një moment këngëtari zbulohet dhe papritur i duken pjesët e pasme duke lënë të kuptohej se çifti mund të kenë kryer marrëdhënie seksuale poshtë jorganit.

VIDEO E TYRE

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...