Zhbllokohet rezultati në ‘Etihad’, shënon Salah (Video)

Date:

- Advertisement -

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Manchester City. ‘Reds’ gjetën golin me yllin e skuadrës, Mohamed Salah.

“Qytëtarët” vijnë si pretendentë absolut për të fituar në këtë duel, duke parë formën e mirë që po kalojnë, por dhe formën e dobët të rivalëve.

Nga ana tjetër, “Reds”-at kërkojnë të përsërisin suksesin e fazës së parë në mënyrë që të vazhdojnë të jenë në garë për një vend në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

Pas një kundërsulmi, shënoi egjiptiani në minutën e 17′ të ndeshjes. Ky ishte goli numër 12 këtë sezon për Salah në Premier Ligë.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...