Legjenda e Tiranës, mbyll problemet me drejtësinë, Indrit Fortuzi rikthehet në Shqipëri pas 9 vitesh

Date:

- Advertisement -

Indrit Fortuzi, ish-futbollisti i Tiranës, ka mbyllur problemet me drejtësinë dhe është rikthyer në kryeqytet, pas 9 vitesh. Gazetari i njohur, Altin Sulçe ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi, ku shihet bashkë me Fortuzin.

“Me shokun tim Indrit Fortuzi në Tiranë” – shkruan Sulçe. Ish-lojtari bardheblu Fortuzi mbahet mend për kontributin e dhënë, teksa ka luajtur 25 ndeshje për kombëtaren.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...