Burri vret gruan me plumb në kokë për shkak të xhelozisë. Ja çfarë shkruante ajo në rrjetet sociale

Date:

- Advertisement -

Mediat italiane raportojnë se Klodiana Vefa, me leje qëndrimi të rregullt, u gjet e pajetë në një rrugë në Castelfiorentino, ndërsa kthehej nga puna në shtëpi. Ngjarja ndodhi pak pas orës 20:00 dhe banorët reaguan pas dëgjimit të zhurmës të plumbave.

Burri i shqiptares ka pritur atë në rrugë, megjithatë nuk dihet nëse ka ndodhur ndonjë diskutim para vrasjes. Pas kësaj, ai ka nxjerrë a’rmën dhe e ka qëlluar në kokë. Autoritetet italiane aktualisht po e kërkojnë bashkëshortin e gruas.

Ja çfarë shkruante gruaja në rrjetet sociale

“Në fund fare të gjithë themi se gjithçka do të shkojë mirë kur asnjë nga ne nuk e di çfarë fundi do të kemi”

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...