Dalin pamjet e aksidentit në Astir, makina “fluturon” qytetarin që po kalonte rrugën

Date:

- Advertisement -

Janë publikuar pamjet e aksidentit tragjik që ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Astirit.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni se si dy persona tentojnë të kalojnë trafik-ndarëset për të dalë në anën tjetër të rrugës.

Të dy këta persona “takohen” mbi trafik-ndarëse dhe në momentin që njëri prej tyre tenton të kalojë anën tjetër të rrugës, një makinë vjen me shpejtësi dhe e përplas.

Drejtuesi me inicialet P.M ka marrë para dhe “fluturuar” disa metra larg këmbësorin i cili humbi jetën në vendngjarje dhe ende nuk është identitikuar.

Ky aks është tepër problematik për banorët dhe qytetarët e kësaj zone pasi nga Dogana e deri te zona e njohur “Rrethi Astirit” nuk ka asnjë mbikalim. Ata kanë kërkuar një mbikalim në këtë zonë pasi vetëm në këtë mënyrë do të shmangeshin ngjarje të tilla fatkeqësisht të përsëritura.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...