Dy ish-interista, Perisic dhe Hakimi në “Meazza” i gëzohen kualifikimit në finale (Video)

Date:

- Advertisement -

Skuadra e Interit arriti fitore minimale 1 me 0 ndaj AC Milan në gjysmëfinalen e dytë të UEFA Champions League, duke siguruar kështu finalen e madhe të Stambollit.
Në stadiumin “Guiseppe Meazza” të pranishëm ishin edhe lojtarë kundërshtarë, si Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain) dhe Ivan Perisic (Tottenham Hotspur).

VIDEO nga stadiumi:

Të dy lojtarët dikur luanin në ekipin e Interit, dhe mbrëmë festuan si të “çmendur” kualifikimin e ekipit italian në finalen e madhe të UEFA Champions League.

Skuadra e Interit tani pret ndeshjen e sotshme, Manchester City – Real Madrid, për ta mësuar kundërshtarin e finales së Stambollit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...