“Fluturo lart engjëll i bukur”/ Vajza e Ardian Nikulajt poston VIDEO-n prekëse të të atit: Do na mungosh bab

Date:

- Advertisement -

Gleida Nikulaj, vajza e biznesmenit-politikan në Lezhë, Ardian Nikulaj ka publikuar një video prekëse të të atit.

Bëhet fjalë për disa pamje nga festa e 50-vjetorit të Ardian Nikulajt, i cili i festoi më 31 tetor, vetëm pak muaj, para se të ekzekutohej në një atentat mafioz brenda lokalit të tij në Shëngjin.

VIDEO

“Fluturo lart engjëll i bukur, do na mungosh bab,” shkruan Gleida krahas videos së publikuar në rrjetin social TikTok.

Ardian Nikulaj, me tortën përpara, duket i rrethuar nga njerëzit e afërm dhe familjarët e tij, të cilët i përshëndet me dorë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...