Ismajli bën me dhimbje koke Silvinjon, mbrojtësi shqiptar largohet i dëmtuar nga fusha e lojës

Date:

- Advertisement -

Kombëtarja shqiptar ka marrë një lajm të keq mbrëmjen e sotme. Ardian Ismajli ka bërë me dhimbje koke Silvinjon, teksa është larguar i dëmtuar nga fusha në përballjen kundër Udinezes. Mbrojtësi shqiptar ka ndjerë një shqetësim muskulor gjatë ndeshjes.

Ismajli pësoi një lëndim në kofshë pas një përplasjeje në fushën e lojës, duke e bërë të pamundur vazhdimin e lojës. Trajneri i Empolit ka ndërhyrë nga stoli, duke e zëvendësuar në minutën e 76 të takimit. Mbetet për t’u parë se në çfarë shkalle është dëmtimi i tij dhe nëse do të jetë e mundur që të jetë në fushë kundër Republikës Çeke në 12 tetor./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...