Kjo është 40-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin në Memaliaj, bashkëshorti në luftë për jetën

Date:

- Advertisement -

Dhoksi Mango, është 40-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin tragjik të ditës së sotme në aksin rrugor Memaliaj-Krahës.

40-vjeçarja po udhëtonte me bashkëshortin e saj Ledian Ibrahim kur u përplasën kokë më kokë me një automjet tjetër.

Shkak për aksidentin tragjik dyshohet se është bërë lagështira prej reshjeve të dendura, automjetet janë përplasur dhe njëri prej tyre ka përfunduar në kanalin anës rrugës.

Dhoksi Mango, me origjinë nga Përmeti ka humbur jetën në vendngjarje, ndërsa bashkëshorti i saj po lufton me vdekjen në spitalin e Gjirokastrës.

Si pasojë e këtij aksidenti mbeti i plagosur edhe drejtuesi i automjetit tjetër.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...