Ky është 28 vjeçari nga Lushnja që humbi jetën tragjikisht në aksident!

Date:

- Advertisement -

Detaje të reja nga aksidenti tragjik në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, me pasojë vdekjen e 28-vjeçarit, Sherif Metushi.

Rreth orës 04:10, në fshatin Ngurrëz të Lushnjës, 28-vjeçari, Sherif Metushi po udhëtonte me motor, ndërsa u përplas përball me një furgon që drejtohej nga një 32-vjecar i cili po transportonte punëtorët për në një pike grumbullimi.

Përplasja ka qenë e fortë çka solli vdekjen e menjëhershme të 28-vjeçarit. Policia e Lushnjës ka ndaluar drejtuesin e furgonit Arben Shehin 32-vjeç që dyshohet se ishte shkaktari i ngjarjes tragjike si dhe ka marrë në pyetje punëtorët që ishin brenda mjetit .

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...