Luizi i premton Ronaldos: Do të të fal 5 mijë euro nëse e fitoj çmimin e madh të BBV (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Luizi i ka premtuar ditën e sotme Ronaldos se do t’i falë 5 mijë euro nëse e fiton çmimin e madh të Big Brother Vip.

Këngëtari i tha gazetarit se do ia falë, jo se është fukara apo ndonjë arsye tgjetër, por për qejf se sipas tij, e di që i duhen dhe nuk i intereson se çfarë do t’i bëjë ato 5 mijë euro.

Nuk dihet nëse Luizi do ia falë këto para Ronaldos marrë shkas nga ngjarja e fundit ku gazetari i ndërroi jetë i ati për shkak të një sëmundje të rëndë.

“Më dëgjo me vëmendje. Në qoftë se unë fitoj Big Brother-in, unë do të të fal ty 5 mijë euro, me gjithë shpirt, si me qen t’u ja fal vëllait tim. Jo se je fukara, jo se je për sevap, por dua me t’i fal me gjithë shpirt. Unë dua me t’i dhënë për qejf 5 mijë euro, dua me t’i fal. Ai i bën botox, a i bën cigare, a shkon në plazh në verë, mua nuk më intereson, dua me t’i fal 5 mijë euro. Kaq, po e fitova unë. Dua me i marr lek Kiarës, se Kiara do i mbajë lekët dhe do i them do i tërheq këto 5 mijë euro se do ja fal Ronaldos. 5 mijë euro i ke prej meje po ta fitoj, fukara jam vetë, por po t’i jap për qejf, për të madhin Zot, sepse e di që të duhen.”- i tha Luizi, Ronaldos.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...