Luizi vë Dean para Efit: Luftërat tuaja bëjini vetë

Date:

- Advertisement -

Prej ditësh, Luizi ka treguar se me Efin nuk do të ketë më miqësi e madje ai ka nisur “luftën” duke tentuar ta nxjerr atë jashtë.

Mbrëmjen e sotme, me të nisur spektakli Arbana ka rikthyer “këcënimin” që Efi i ka bërë Deas dhe Efi ka sqaruar se gjithçka ka nisur nga humori i zi që Dea dhe

Amos ka bërë për Luizin duke u shprehur se duan ta djegin në zjarr.

Menjëherë Luizi ka mbajtur krahun e Deas duke i thënë Efit që debatet e saj t’i përballojë vetë dhe mos të përdrorë Luizin.

Biseda:
Efi: Në momentin që po bëhej dasma “Nëse do kishin mundësi ta merrnin Luizin ta lidhnin në një pyll dhe do i vinin flakën, nëse do ishte pishina e mbushur me benzinë.

Luizi: Kjo temë është sqaruar, është mbyllur, tani për çfarë po e sjell? Luftërat tuaja bëjini vetë

Dea: Mua më vjen vërtet keq, edhe pse kam qeshur nuk e kam pasur seriozisht për ta bërë.

Luizi: A të dukem i mërzitur unë, jo kështu që rri e qetë.

Dea: Më vjen shumë keq sepse nuk e kam pasur me të keq. Nuk e kam pasur në mendje ta bëj.

Luizi: Nëse do të hapet kjo temë atëherë ka vetëm një arsye

Efi: Seriozisht e ke

Luizi: Po. Prandaj po them nëse merresh me tituj portalesh që i transformojnë gjërat…

Efi: Okej, po të kërkoj ndjesë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...