Mbrëmje speciale për Myrto Uzunin pas ngjitjes në La Liga, ylli shqiptar propozon për martesë partneren në mesin e fushës (Video)

Date:

- Advertisement -

Mbrëmja e 27 majit të vitit 2023 do të mbetet një kujtim special për Myrto Uzunin.

Si të mos mjaftonte shpallja kampion me Granadën, ngjitja në La Liga si dhe “Këpuca e Artë” si golashënuesi më i mirë i kampionatit, sulmuesi shqiptar, vendosi të prodhonte një tjetër “eurogol”, por kësaj here për sa i përket jetës private.

VIDEO nga momenti i propozimit

Uzuni kishte përgatitur një plan special, teksa propozoi për martesë partneren e tij Uarda Hyseni, ne mes të fushës, duke rrëmbyer totalisht skenën në këtë mbrëmje magjike.
foto galeri foto galeri foto galeri 123PreviousNext
Një moment tepër special, që është duke bërë edhe xhiron e rrjetit.

“Uarda do të martohesh me mua”? Ishte fraza e cila u shfaq në ekranin e stadiumit të Granadës në fundin e ndeshjes, duke i emocionuar të gjithë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related