Video emocionuese/ Uzuni shënon ‘golin e jetës’ dhe i kërkon të dashurës publikisht në fushë që të martohen

Date:

- Advertisement -

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Myrto Uzuni, shënoi golin e jetës së tij. Dhe, ai e bëri këtë, pasi mbaroi ndeshjen, në fushën e blertë dhe në festë të plotë.

Nëse dikush mendonte se pasi fitoi Granadën kundër Leganés, u ngjit në La Liga dhe festoi me lojtarët dhe stafin stërvitor, duke shkuar nëpër arenë në stadiumin “Los Cármenes” dhe gjithçka do të përfundonte këtu… e kishin gabim.

VIDEO nga momenti i propozimit per martese

Golashënuesi Uzuni kërkoi të dashurën e tij, teksa e çoi pothuajse në qendër të fushës jeshile të skuadrës bardhekuq, nxorri unazën e fejesës, ia vuri në gisht të dashurës së tij, ndërsa ai i propozoi asaj për t’u martuar.

“Po”-në nuk e priti… Dhe çifti i ri u duartrokit nga kolegët, stafi i klubit dhe tifozët që nuk e besonin atë që po përjetonin, por që lëshuan urimin tipik: “Rrofshin të dashuruarit”.

Golashënuesi nga Granada dhe nga Liga 2, e bëri përsëri dhe nxorri nga këmbët e tij një tjetër lojë mjeshtërore, që do të përfundoi me martesë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...