Mbyti nënën e tij me plastmasë, Albi nga Përmeti ishte ekselent në SHBA

Date:

- Advertisement -

Mbrëmjen e 3 majit, në lagjen “Partizani” në Përmet u regjistrua një ngjarje tragjike në familjen Muhollari. Zeniat Muhollari dhe Albi Muhollari nënë e bir debatuan me njëri-tjetrin deri në momentin që konflikti u agravua dhe djali mori një qese plastmasë dhe mbyti të ëmën.

68-vjeçarja ndërroi jetë, teksa 24-vjeçari u arrestua. I riu kishte pak ditë që ishte kthyer nga Amerika, ishte ekselent në mësime, studionte dhe punonte atje. Ai njihej si njeri i qetë dhe nuk ishte me precedentë të mëparshëm penal.

Pas ngjarjes Muhollari ka pranuar krimin duke shtuar se ajo që ka bërë është e pafalshme dhe se e meriton të ndëshkohet. Ndërkohë babai i tij ka deklaruar se fajin e ka doktori që nuk e trajtoi djalin e tij për gjendjen psikologjike që kishte shfaqur.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain...