Vrasja në Përmet për çështje pronësie? Albi s’ishte dakord që shtëpia t’i kalonte motrës

Date:

- Advertisement -

Përmeti u trondit mbrëmjen e kaluar pasi një 24-vjeçar mbyti me plastmas nënën e tij.

Ka dyshime se përveç problemeve me depresionin, shkak për ngjarjen e rëndë është bërë edhe pronësia.

Hetuesit kanë dyshime se konflikti përshkallëzoi për shkak se dy prindërit i kaluan pronësinë e banesës së tyre njërës prej vajzave dhe jo djalit 24-vjeçar, Albi Murollari.

Kjo banesë 3 katëshe dyshohet se i ka kaluar në pronësi motrës së 24-vjeçarit pa dijeninë e tij.

Mësohet se i riu e ka kryer aktin e rëndë pasi ka mësuar se prona i pati kaluar motrës se tij.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...