Vrasja në Përmet për çështje pronësie? Albi s’ishte dakord që shtëpia t’i kalonte motrës

Date:

- Advertisement -

Përmeti u trondit mbrëmjen e kaluar pasi një 24-vjeçar mbyti me plastmas nënën e tij.

Ka dyshime se përveç problemeve me depresionin, shkak për ngjarjen e rëndë është bërë edhe pronësia.

Hetuesit kanë dyshime se konflikti përshkallëzoi për shkak se dy prindërit i kaluan pronësinë e banesës së tyre njërës prej vajzave dhe jo djalit 24-vjeçar, Albi Murollari.

Kjo banesë 3 katëshe dyshohet se i ka kaluar në pronësi motrës së 24-vjeçarit pa dijeninë e tij.

Mësohet se i riu e ka kryer aktin e rëndë pasi ka mësuar se prona i pati kaluar motrës se tij.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...