‘Po ik ore…’/ Kryetari i bashkisë Pukë kërcënon qytetarin: Për krye të fëmijëve të bëj…

Date:

- Advertisement -

Kryetari aktual i bashkisë Pukë, Gjon Gjonaj nuk është përmbajtur duke kërcënuar një qytetar në mes të rrugës. Sipas asaj që raportohet, Gjonaj edhe ka ushtruar dhunë verbale dhe fizike ndaj qytetarit, si dhe e ka kërcënuar me jetë.

“Mos të të shoh…se për krye të fëmijëve të bëj të çuditesh. Po ik ore…”, dëgjohet t’i drejtohet Gjonaj, qytetarit.

Akoma më e rëndë është fakti se Policia e Shtetit edhe pse është dëshmitare e një ngjarje të tillë, nuk bën as lëvizjen më të vogël për të ndërhyrë.

Video nga Dosja:

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...