Qetsori bën Oltën për të qarë (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Olta është prekur dhe ka qarë gjatë një bisede me Qetsorin, pasi iu kujtua i biri, Amari.

Qetsori u tha banorëve që të flasin për fëmijët e tyre, të ndajnë me banorët edhe jetën jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, të tregojnë si është të jesh prind.

Sipas Qetsorit, nëse nuk flasin për jetën jashtë, familjarët e tyre ata do të kthehen në njerëz të ftohtw.

Qetsori: Ju po rrezikoheni të ftoheni!

Olta: Si mund të ftohet zemra e një nëne? (Ikën duke qarë)

Qetsori: Po nuk e fole, ajo ftohet. Ju keni ardhur me njerëzit e shtëpisë në Big Brother, flisni për ta!

Armaldo dhe Olta thanë që nëse flasin për të dashurit e tyre do t’ua marrin për viktimizim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...