“Skuthe, kërmill, jargavitesh, arkitekte e dështuar”, Bledi nuk përmbahet ndaj Deas: Personaliteti 0, ti je Kristi version femër

Date:

- Advertisement -

Një debat me tone të larta ka ndodhur mes Dea Mishel dhe Bledit ditën e sotme në BBV, ku ky i fundit e ka quajtuar atë ‘skuthe’. apo kërmill që jargavitet si dhe e ka ofenduar dhe në lidhje me profesionet e saj.

Situata ka agravuar edhe më shumë, duke kaluar në ofendime edhe më të ashpra midis dyshes.

DEBATI:

Bledi: Ti nuk tërheq dot vëmendje as si prezantuese, as si lojtare.

Dea: Po mirë, ti 50 vjeç dhe në një panel me mua je.

Bledi: Pse babai jot sa vjeç është? Edhe qënka mëkat të jesh 50 vjeç.

Dea: Po krahason veten me babain tim? Nuk krahasohesh kurrë me të, ,mos ma përmend mua babain.

Bledi: Lëri këto filma me mua, o arkitekte e dështuar, do të filloj unë?

Dea: Qënke i tmerrshëm, qënke totalisht i paedukatë.

Bledi: Ti je paedukatë, je skuthe, një kërmill që dita ditës do të ngel lëvozhga këtu. Personaliteti 0, ti je Kristi version femër. Na bën alenacë me Luizin kjo merr këshilla dhe tani sillet kështu. Ti në video mbrëmë, ke dalë skuthe 100 karatshe.

Bledi: Kërmill, ka ardhur deri këtu prej fatit dhe skuthlliqeve

Dea: Je njeriu më i pafytyrë. Më thua kërmill, por si guxon të më thuash mua kërmill.

Bledi: E ke kompliment, të jesh krenare

Dea: Nuk është kompliment. Më the që jargavitesh e zvarritesh ndaj ke arritur deri këtu.

Bledi: Deri këtu ke arritur vetë, herë si kërmill, herë si tigër.

Dea: Mos bëj krahasime

Bledi: Nuk po të fyej, ti më fyeve, the je i pafytyrë. Të më thuash kërmill e marr për kompliment. Them faleminderit nga ty

Dea: Erdhe të bësh debat, të trazosh gjakrat

Bledi: Më thua ke ardhur për debat, por pse kam ardhur të bie në dashuri me ty.

Dea: Më lër të flas

Bledi: Kur flet budallëqe është e dëmshme. Injoranca e budallëku dëmtojnë shoqërinë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...