Të jetosh me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi? Blerina Bombaj rrëzon “mitin”: Fat i madh për mua

Date:

- Advertisement -

Dietologia shqiptare Blerina Bombaj, ka hedhur poshtë mitin se harmonia në një shtepi ku jeton me nënën dhe me vjehrrën nuk eksizotn.

Bombaj është mjaft aktive në llograinë e saj në Instagram dhe ndan mjaft foto nga përditshmëria me familjen. Ajo ka ndarë një foto krah nënës dhe vjehrrës.

Ajo e quan veten me fat që jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi.

“Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde, dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave. I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren.”, shkruan Blerina Bombaj./albeu.com/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...