VIDEO/ Arbitri fali penalltinë kundër Milanit! Krunic goditi si boksier Bastonin, shihnin pamjet që i thonë të gjitha

Date:

- Advertisement -

Milani mund të quhet i falur në përballjen me Interin, duke pasur sadopak histori kualifikimi për të diskutuar në ndeshjen e radhës. Kuqezinjtë u mundën me shifrat 0-2, teksa pati edhe dy raste për penallti te zikaltërit.

Video e momentit

E para u akordua për Martinez dhe më pas do të anulohej me VAR. Por më shumë diskutime kishte rasti mes Krunic dhe Bastonit. Futbollisti i Milanit goditi si boksier lojtarin e Interit, duke qenë tërësisht i pa interesuar për topin në zonën e kuqezinjëve. Ky rast nuk është dhënë penallti, megjithëse Krunic mund të rrezikonte edhe kartonin e kuq. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...