VIDEO/ “Bisha” e ringut fiton bindshëm në Zvicër, shqiptarja ia dedikon fitoren Skënderbeut

Date:

- Advertisement -

Ermira Rexhmati që konsiderohet si “bisha” e ringut në Muay Thai e ka treguar veten edhe në ndeshjen e fundit.

Shqiptarja ka fituar bindshëm në ndeshjen që u zhvillua dje më datë 6 maj në Zvicër. Këtë fitore ndaj italianes Sara Gallo, shqiptarja ia ka dedikuar Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut.

VIDEO

Rexhmati kujdeset që në çdo paraqitje të saj të ngrejë lart flamurin shqiptar dhe emrin e Heroit Kombëtar.

Këtë e bëri edhe në fitoren e fundit që ia kushtoi Skënderbeut si nder dhe lavdi në ditën e tij të lindjes.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...