Video/ Monika Lubonja dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit “bëjnë lëmsh”

Date:

- Advertisement -

Monika Lubonja dhe Gent Hazizi kanë trazuar rrjetin me videon në dhomën e gjumit. Aktori shfaqet gjysmë i zhveshur në dhomën e gjumit, ndërsa nuk mungojnë dhe batutat mes tyre.

Pjesë nga biseda:

Genti: Më kishte marrë malli për ty!

VIDEO nga dhoma hotelit

Monika: Hiqi duart hiqi. Gent Hazizi dëgjo nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Hë mo se e kemi skenë filmi tani.

Monika: Hë pra, unë jam Monika.

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë.

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Genti: Do ta bëjmë skenën?

Monika: Hiqi duart (qesh)

Mesa duke kjo skenë mund të jetë pjesë e ndonjë filmi të xhiruar, ku aktorët me shumë gjasa mund të jenë protagonistë. Por kjo mbetet ende për t’u parë se për cilin projekt bëhet fjalë./newsbomb.al

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...