VIDEO/ Si mund të humbësh një rast të tillë?! Lukaku godet më keq se një amator, e kishte portën të gjithën bosh dhe e dërgon topin atje ku më pak pritej

Date:

- Advertisement -

Romelu Lukaku ka habitur tifozët e Interit me rastin e humbur përballë Fiorentinës. Sulmuesi belg mban një peshë të fajit në disfatën e sotme kundër violës, teksa shpërdoroi një shans të artë në zonën e skuadrës nga Firence. Bastoni jep një asist perfekt për Lukakun, i cili fare pak metra larg portës së zbrazët bën një gjuajtje që do të ishte qesharake edhe në futbollin amator.

Shtatlarti belg e dërgon topin atje ku më pak pritej, shumë metra larg shtyllës së dytë. Lojtarët e Interit vendosin duart në kokë, duke mos arritur të besojnë shansin e shpërdoruar nga shoku i tyre i skuadrës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...