VIDEO/ Skandali i bisedave të patransmetuara Efi – Dea: Plani për të dalë nga Bigu dhe lotët që do të derdheshin!

Date:

- Advertisement -

Në rrjetet sociale janë publikuar së fundmi disa skena të patransmetuara, ku Efi Dhedhes kërcënon Dea Mishel. Në momentin që po jepej publicitet gjatë spektaklit të së martës, Efi i është kthyer në një gjuhë mjaft të ashpër Deas.

Dhedhes tha se ‘boll po duron moralet e këtyre që rrinë si urtë’ dhe i tha asaj se ‘vdes fare kur ajo bën si gocë intelektuale’.

VIDEO

Pjesë nga debati:

Efi: O Dea, o yll, unë do dal nga këtu brenda, por po nuk ta sula e po nuk e derdhe kokrrën e lotit kaq. Kur më bën kështu si gocë intelektuale vdes fare.

Dea: Ça do më sulesh moj?

Luizi: Luizin

Efi: Nuk e di, nuk marr vesh

Luizi: Luizin do të suli

Efi: Boll po durojmë këto moralet e këtyre që rrinë kështu. Dea bukuroshe

Dea: Ça ke o Efi?

Efi: Kam qejf, do të kujtoj unë kur të dua.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...