VIDEO/ Tmerr në Hurghada të Egjiptit, peshkaqeni shqyen në det turistin e resortit

Date:

- Advertisement -

Turistët në resortin egjiptian të Hurghadës janë tmerruar pasi kanë parë një burrë që po hahej i gjallë nga një peshkaqen vetëm disa metra larg një plazhi të mbushur me njerëz.

Sipas mediave ruse ngjarja ka ndodhur në plazhin e hotelit Dream Beach dhe viktima ishte një shtetas rus 23-vjeç. Autoritetet ruse thanë se viktima Vladimir Popov kishte disa muaj që jetonte në Egjipt.

VIDEO nga momenti i tmerrshem

Në media dhe rrjetet sociale janë publikuar pamjet e tmerrshme që tregojnë rusin duke luftuar me peshkaqenin përpara se ai ta shqyejë për vdekje.

Sipas raportimeve të mediave ruse, babai i viktimës ishte në plazh dhe ka parë në momentin e sulmit deri sa peshkaqeni e tërhoqi plotësisht nën ujë të riun.

Një grua e identifikuar në mediat ruse si e dashura e Popov thuhet se arriti të largohej me not dhe të shpëtonte.

Turistëve që vizitojnë resortin thuhet se tani u është ndaluar hyrja në ujë dhe ata që dëshmuan incidentin e tmerrshëm ishin në gjendje shoku. Peshkaqeni vrasës më vonë u kap dhe u vra.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...